Брендування авто

Брендування авто найкращий спосіб популяризації компанії, адже дозволяє переміщувати рекламу між тисячами очей, які спостерігають за нею.

У DesartGroup, наші фахівці з брендування автомобілів прискіпливо ставляться до деталей і мають багаторічний досвід в обклеюванні всіх типів транспортних засобів.

Чому брендування авто відмінне рішення для реклами?

Брендування транспорту у Львові.

Транспорт є мобільним, він постійно змінює своє місце розташування, а разом з ним і реклама вашої компанії. Таким чином інвестувавши один раз в брендування авто ви забезпечуєте себе мобільною рекламою на дуже тривалий період. Окрім того, цей метод забезпечує швидку впізнаваність бренду серед клієнтів та підвищує рівень довіри до компаній.

Переваги брендування транспорту

  • Яскраві кольори та захоплення уваги. Яскраво пофарбовані, привабливі обгортки автомобілів виділяють ваші транспортні засоби з серед інших. Водії, що проїжджають, не будуть приділяти великої уваги однотонному білому фургону на дорозі, але вони помітять правильно брендоване авто.
  • Ширша аудиторія. Залежно від того, якою кількістю транспортних засобів ви володієте, як часто вони знаходяться на дорозі і як далеко вони подорожують. Ви можете досягти десятків тисяч або навіть сотні тисяч переглядів на місяць. Ви можете досягти більшої аудиторії з брендуванням авто, ніж з будь-якою іншою формою офлайн-реклами.
  • М’яка реклама. На відміну від радіо оголошень або інтернет-реклами, які переривають увагу людини від основного контенту та створюють не зовсім приємне враження, брендовані автомобілі привертають увагу без тривоги. Потенційні клієнти можуть легко ідентифікують основне повідомлення з реклами без істотного відволікання. Клієнти краще реагують на рекламу, яка не використовує підхід “нав’язування”.
  • Мобільність. Брендоване авто постійно змінює дислокацію та може щоразу охоплювати нову аудиторію та значно розширювати коло потенційних клієнтів.
  • Економічна ефективність. Брендування авто коштує значно менше аніж виготовлення бігбордів, однак воно дозволяє охопити більшу аудиторію. Окрім того, брендування автотранспорту при потребі дозволяє постійно оновлювати рекламу на автомобілях.
  • Локальна реклама. Реклама на автомобілях ідеально підходить для місцевих компаній, які зацікавлені в збільшенні кількості клієнтів з власного міста. Кілька брендованих автомобілів можуть зробити вашу компанію найбільш впізнаваною у вашому населеному пункті.
  • Захист. Обклеювання транспортного засобу вініловою плівкою допомагає захистити кузов автомобіля від подряпин та дрібних пощкоджень.

Брендування авто у Львові

Компанія DesartGroup виконує брендування транспорту будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть створити дизайн реклами, надрукують та виконають обклейку транспорту брендованими матеріалами. Ми гарантуємо високу якість робіт та чіткість зображення. Безперечно ваш брендований транспорт точно буде помітним та виділятиметься серед сірої маси інших автівок.
Call Now ButtonЗателефонувати