Друк брендволів

Брендвол (дослівний переклад з англійської брендова стіна/стійка) – це один із найпопулярніших способів використання висувних стендів для банерів, або переносних банерних стендів. Вони найчастіше використовуються для виставок, презентацій, фотосесій щоб зробити задню стінку недорогою, універсальною та простою в налаштуванні. Основна мета таких конструкцій підвищити впізнаваність бренду та створити естетичну композицію для фотосесій.

Виготовлення брендволів

Виготовлення брендволів у Львові можливо різними способами, але практично використовуються два варіанти. Стандартний – коли фіксаційна конструкція замовляється готова з Китаю, а банери адаптуються під її розмір. Або ж більш практичний – індивідуальний. В такому випадку фахівці самостійно створюють фіксаційну конструкцію в залежності від розмірів та потреб замовника та відповідно до неї виготовляють банери.

Друк фону для брендволів виконується методом широкоформатного друку на банері. Використовуючи цифрові технології друку ми гарантуємо повноцінне відтворення високоякісного зображення на банерній тканині для брендволу.

Які переваги брендволів?

Переваги пресволів, так їх ще називають, першочергово полягають в можливості його використання в якості офлайн реклами. Оскільки такий рекламний носій не є статичним, його можна в будь-який момент скласти та використати на заходах в різних містах він доволі швидко себе окуповує. Зазначимо, що брендвол служить відмінним фоном для фотографій на різних заходах. Не важливо де: у торговому центрі або на виставці брендвол приверне увагу покупців саме до вашої продукції. Окрім того, при правильно продуманій стратегії він ще й стане рушійною силою безкоштовної реклами в соціальних мережах від потенційних клієнтів, що дуже позитивно впливає на впізнаваність бренду. За рахунок логотипу компанії, розміщеного по всій площі банера, пресвол має велику рекламну віддачу.

Друк брендволів – різновиди

Найпоширенішою формою для брендволу є прямокутна, хоча насправді жорстких технологічних обмежень у формі виготовлення немає. Тут радше все залежить від маркетингової кампанії та підходів ваших фахівців з реклами. Часто зустрічаються поєднання кілької прямокутних брендволів з’єднаних під кутом, щоб утворити вигнуту стіну. Таким чином охоплюється більша площа, а презентація компанії має більш масштабний вигляд.

Де замовити друк брендволів у Львові

Компанія Desart Group Львів займається послугами з виготовлення рекламної продукції зокрема наші спеціалісти добре знаються на виготовленні брендволів. Ми маємо чималий досвід за плечима та допомогли не одній компанії створити гідну презентацію для рекламних кампаній на виставках та конференціях. Ціна друку брендволів коливається в залежності від потреб та необхідних розмірів. Зв’яжіться з нашими менеджерами і вони нададуть вичерпну інформацію стосовно вартості друку брендволу за вашими вимогами та розмірами. Desart Group забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Call Now ButtonЗателефонувати