Друк буклетів

Буклет — листова поліграфічна продукція рекламно-інформаційного характеру з одним або декількома згинами.

Друк буклетів дозволяє бізнесу якісно та ефективно себе рекламувати.

Євробуклет або ліфлет — буклет формату 210х100 мм, першочергово призначений для розсилки поштою.

Для чого потрібні буклети?

Якщо листівки призначені для розміщення невеликої кількості інформації, то буклет може вмістити значно більше, залишаючись при цьому компактним поліграфічним продуктом. При цьому, завдяки барвистому виконанню, буклети є ефективним засобом просування компанії, її послуг і товарів.

Фактично, буклет володіє рекламними перевагами листівок та інформаційними перевагами каталогів:

  • обкладинка привертає увагу,
  • внутрішній зміст розповідає про пропозицію більш докладно,
  • а компактні розміри дозволяють без зусиль помістити його навіть в маленьку жіночу сумочку.

При виготовленні буклету можна передбачити наявність відривних елементів для отримання знижки або подарунка, а також вклеїти безкоштовний зразок чи дисконтну картку.

Приклади буклетів

Буклет являє собою аркуш паперу, складений в один або кілька разів. Найпопулярніший вид рекламного буклета, так званий євробуклет або ліфлет, який являє собою аркуш А4 з двома згинами. Однак, даний поліграфічний формат надає практично необмежені конструктивні можливості, від аркуша формату А3, складеного вдвічі, до смужки паперу з десятком згинів, що утворює невелику книжку оригінальної форми.

Матеріали на яких виконується друк буклетів

Для того, щоб використовувати всі переваги буклету як рекламного носія, необхідно сформулювати аудиторію і стиль подачі інформації, на підставі яких створюється ефективний дизайн-макет і вибирається адекватне виконання. Найчастіше, для виготовлення буклету використовується крейдований папір і повнокольоровий двосторонній друк.

Технічні деталі види буклетів

Варіанти виготовлення буклету вибирається в залежності від поставленої мети.

Повнокольорові буклети на крейдованому папері щільністю 90-250 гр./ кв. м. здатні прекрасно виконати і рекламну, і інформаційну функцію. При терміновому замовленні кольорових буклетів або тиражі до 500 примірників, вигідно скористатися цифровим друком буклетів. Для великого тиражу краще вибрати офсетний друк буклетів, що гарантує істотне зменшення вартості за 1 примірник із збільшенням кількості.

Повноколірний друк буклетів на цифрових або офсетних машинах не має яких-небудь обмежень у використанні півтонів, плашок, деталізованих зображень і дозволяє отримати чудовий результат.

Друк повноколірних буклетів у Львові дозволяє бізнесу отримати ефективний інструмент офлайн реклами.

Іміджеві буклети — ексклюзивна рекламна продукція і, в цьому випадку, друк буклету обмежений тільки фантазією і технічними можливостями сучасного обладнання. Можна надрукувати буклети на дизайнерському папері або пластику, передбачити оригінальну форму і будь-яку після друкарську обробку: тиснення, лакування, спеціальні вкладиші і т. п. В даному випадку, технічні можливості, вартість і терміни виготовлення буклетів варто обговорити окремо з менеджером друкарні, який також може виступити як досвідчений консультант і запропонувати свої ідеї.

Інформаційні буклети можуть бути виконані з використанням економічного офсетного паперу і одно-двоколірного друку на різографі.
Технологія тиражування дозволяє надрукувати буклети дешево і в найкоротші терміни незалежно від тиражу, а також тягне за собою обмеження у передачі півтонів, використанні плашок і шрифтів меншого розміру.

Друк буклетів у Львові – де замовити?

Компанія Desart Group виконує друк буклетів у Львові на сучасному професійному обладнанн. Індивідуальний підхід до кожного замовлення, фахові консультації та виконання друку на найвищому рівні. За потреби ми надамо дизайнерські послуги, професійну консультацію від менеджера, виконаємо тиражування буклетів на ризографі, друк цифровим або офсетним способом, а також повний комплекс фінішної обробки.
Call Now ButtonЗателефонувати