Друк для скролів

Друк для скролів.

Скрол це один із сучасних методів розміщення зовнішньої реклами. Фактично скроллер або як його ще називають скролерний дисплей — рекламно інформаційна конструкція, котра складається із світлового короба та системою безпрервної прокрутки зображень. Поступово скролери (роллерні дисплеї) витісняють з міських вулиць великі рекламні щити.

Реклама на скролах – як це працює

Система прокрутки (скролінг) дозволяє розміщувати на одній площині до 8 рекламних зображень. На звороті, за потреби, зображення може залишатися нерухомим. Картинки змінюються завдяки системі автоматичної прокрутки на чолі з електричними двигунами, які приводять в рух вали, на яких закріплені рекламні матеріали. Час демонстрації кожного рекламного зображення може регулюватися і становить від 5 до 60 секунд. Так як папір поліман просвічується, то скролл-системи забезпечують люмінесцентними лампами, які оснащують системою захисту від перепадів напруги в мережі. А робота в темний час доби є перевагою скролів перед іншими видами рекламних конструкцій.

Друк для скролів – яка ціна?

Вартість скроллера складається з 6 складових:

  • Розробка макету. Створений з нуля макет, під конкретні потреби клієнта враховує технологічні особливості обладнання, дозволяє спростити додрукарську підготовку та створити максимально якісний рекламний матеріал.
  • Площа друкованої поверхні. Чим більший формат друку, тим більший розхід витратних матеріалів, що безперечно підвищує ціну кінцевого виробу. Типові формати друку для скролерів: 1,2х1,8 м, 3,4х2,3 м. і 2,5х3,4 м.
  • Матеріал. Як правило зображення для скролерів друкують на папері поліман – це найпоширеніший бюджетний варіант, проте більшою зносостійкістю володіє банерна тканина або поліпропіленовий папір, вартість дещо вища. Від товщини матеріалу, обраного для друку, залежить кількість постерів, котрі можна розмістити в скроллері.
  • Власне друк. На вартість впливає обрана технологія (сольвентний, УФ-друк чи іншмй), обсяги використаних фарб.
  • Повна підготовка продукту до монтажу — порізка, биговка, установка люверсних кріплень і т. д. Вартість післядрукарської обробки впливає на ціну готового скроллера.

Друк для скролів у Львові

Компанія Desart Group виконує широкоформатний друк постерів для скролів на власному обладнанні у Львові. Професійний підхід сучасні принтери та чималий досвід гарантують високу якість друку рекламних матеріалів для постерів.
Call Now ButtonЗателефонувати