Друк дипломів Львів

Диплом в розумінні рекламної та поліграфічної сфер – це частіше виріб формату А4, зрідка А5, що підтверджує участь в навчанні, конференції чи будь-якому іншому заході. Як правило вони мають іменний характер та видаються індивідуально кожному учаснику заходу, що виконав необхідні умови. Найчастіше друк дипломів виконується на щільному папері формату А4. Дипломи можуть бути надрукованими одразу з внесеними іменними даними або містити графу в котрій від руки вписуються персональні дані особи, яка отримує диплом. Дипломи першого типу часто одразу ламінуються, що гарантує тривале збереження даного документу.

Замовляйте друк дипломів у Львові за доступними цінами в поліграфії Desart Group.

Види дипломів

Загалом класифікувати дипломи можна за матеріалом, найпоширенішими є:

  • пластик
  • папір
  • картон

Друк дипломів на пластику доволі часто замовляють ВУЗи, школи та університети. Висока якість документу та практично неможливість його підробити є основним критерієм для цих освітніх установ.
З часів древньої Греції і до наших днів людство не змогло придумати кращого документа про визнання заслуг, ніж грамота, сертифікат або диплом. У перекладі з грецької Diploma-це складений вдвічі документ. Слово диплом у багатьох помилково асоціюється лише з дипломами про освіту, в той час як це поняття набагато ширше. Друк дипломів і грамот замовляють не тільки вищі навчальні заклади. Вони також активно використовуються консерваторіями, школами, військовими частинами, комерційними організаціями, дитячими садками та навіть виправно-трудовими таборами. Скрізь є свої таланти, передовики, активісти, лауреати і кращий засіб їх заохочення з боку керівництва – замовити друк диплома іменного характеру.

Грамоти на замовлення

Друк грамот користується попитом, як серед освітніх закладів так і серед великих комерційних корпорацій. Індивідуальні нагороди кращим працінивкам компанії в ІТ сфері вже давно стали невід’ємною частиною робочого процесу. Часто дипломи та грамоти використовують ще й в розважальних закладах. Так друк грамот для квест кімнат дозволяє забезпечити кожного учасника індивідуальною грамотою з вказаним часом проходження квесту. Така грамота водночас служить пам’яткою для відвідувача та є рекламним інструментом для бізнесу.

Замовляйте друк грамот у Львові за доступними цінами в поліграфії Desart Group.

Типи паперу, що використовуються для друку грамот

  • 115 гр-300 гр – чистоцелюлозний глянцевий та матовий крейдований папір, фабрики UPM, Німеччина, MAXI вибілений безхлорним способом
  • Дизайнерський – це різні типи паперу з тисненням, ефектом металіки, крафт або калька, пергамент або картон. Загалом, все що нестандартним.

Захист друкованих грамот та дипломів

Покриття захисно-декоративною плівкою, процес ламінації для дипломів, грамот часто застосовують для надання стійкості до пошкоджень. Глянцева ламінація – робить зображення яскравішим, а матова ламінація – згладжує яскравість кольори, додаючи солідності і строгості продукції.

Друк грамот та дипломів у Львові де замовити?

Компанія Desart Group виконує друк дипломів та грамот у Львові різними тиражами. При потребі допоможемо розробити індивідуальний дизайн відзнаки врахувавши усі побажання замовника. Desart Group гарантує індивідуальний, професійний підхід, високу якість друку, швидке виконання замовлення. Повну підтримку від розроблення макету до друку репрезентативних зразків та здачі цілого тиражу замовлення клієнту.
Call Now ButtonЗателефонувати