Друк флаєрів у Львові

Просування продуктів, рекламні події, розсилки запрошень – це лише деякі з багатьох методів, які ви можете використовувати для своєї маркетингової стратегії. Флаєри завжди були успішним маркетинговим продуктом через їх простоту дизайну, економічну ефективність та легкість розповсюдження.

Друк флаєрів у Львові поліграфія DesartGroup.

Існує безліч стратегій як максимально поширити флаєри серед потенційних клієнтів. В ідеалі вам слід роздати листівки в місцях з великою прохідністю, наприклад, у метро, ​​продуктових магазинах та на вулицях. Використовуючи правильний дизайн та сучасний підхід до реклами ви можете надзвичайно швидко досягнути успіху в рекламних кампаніях.

Професійний друк флаєрів

У Desart Group ми пропонуємо високоякісний друк флаєрів на замовлення з широким спектром варіантів розмірів, форм і видів паперу. Найпопулярніші розміри флаєрів включають:

  • повну сторінку, 8,5 ”х 11”;
  • половину сторінки, 8,5 ”х 5,5”;
  • чверть сторінки, 4,25 ”х 5,5”.

Для унікального, індивідуального вигляду варто спробувати у маркетинговій стратегії друк квадратних флаєрів.

Для друку флаєрів можна використовувати різні виду паперу чи картон з покриттям: матовим, блискучим або високотемпературним УФ-напиленням. При необхідності можна створити унікальні флаєри нетипової фігурної форми – за допомогою високоточної плотерної порізки.

Дизайн та друк флаєрів у Львові

Підвищення поінформованості про бренд за допомогою спеціальних флаєрів для вашого бізнесу в умовах сучасного конкурентного ринку є необхідністю. Флаєр як інструмент реклами використовується протягом кількох поколінь та давно довів свою ефективність. Основною перевагою використання флаєрів є можливість поширення реклами в різних локаціях та здійснювати експерименти з різнотипною цільовою аудиторією.

Безперечно дизайн флаєра грає ключову роль в його ефективності. Наша компанія не тільки здійснює друк по готових клієнтських шаблонах, але за потреби може розробити фаховий дизайн флаєрів, що відповідатиме бренд-стилю вашого бізнесу. Коректний дизайн ідеально підкреслить сильні сторони вашого бренду та вашого повідомлення.

Оптовий друк флаєрів відмінне рішення для охоплення широкої аудиторії. Масштабна рекламна кампанія в усіх найлюдніших локаціях міста може швидко зробити вашу компанію однією із найвпізнаваніших в населеному пункті.
Call Now ButtonЗателефонувати