Друк флаєрів у Львові

Просування продуктів, рекламні події, розсилки запрошень – це лише деякі з багатьох методів, які ви можете використовувати для своєї маркетингової стратегії. Флаєри завжди були успішним маркетинговим продуктом через їх простоту дизайну, економічну ефективність та легкість розповсюдження.

Існує безліч стратегій як максимально поширити флаєри серед потенційних клієнтів. В ідеалі вам слід роздати листівки в місцях з великою прохідністю, наприклад, у метро, ​​продуктових магазинах та на вулицях. Використовуючи правильний дизайн та сучасний підхід до реклами ви можете надзвичайно швидко досягнути успіху в рекламних кампаніях.

Професійний друк флаєрів

У Desart Group ми пропонуємо високоякісний друк флаєрів на замовлення з широким спектром варіантів розмірів, форм і видів паперу. Найпопулярніші розміри флаєрів включають:

  • повну сторінку, 8,5 ”х 11”;
  • половину сторінки, 8,5 ”х 5,5”;
  • чверть сторінки, 4,25 ”х 5,5”.

Для унікального, індивідуального вигляду варто спробувати у маркетинговій стратегії друк квадратних флаєрів.

Для друку флаєрів можна використовувати різні виду паперу чи картон з покриттям: матовим, блискучим або високотемпературним УФ-напиленням. При необхідності можна створити унікальні флаєри нетипової фігурної форми – за допомогою високоточної плотерної порізки.

Дизайн та друк флаєрів у Львові

Підвищення поінформованості про бренд за допомогою спеціальних флаєрів для вашого бізнесу в умовах сучасного конкурентного ринку є необхідністю. Флаєр як інструмент реклами використовується протягом кількох поколінь та давно довів свою ефективність. Основною перевагою використання флаєрів є можливість поширення реклами в різних локаціях та здійснювати експерименти з різнотипною цільовою аудиторією.

Безперечно дизайн флаєра грає ключову роль в його ефективності. Наша компанія не тільки здійснює друк по готових клієнтських шаблонах, але за потреби може розробити фаховий дизайн флаєрів, що відповідатиме бренд-стилю вашого бізнесу. Коректний дизайн ідеально підкреслить сильні сторони вашого бренду та вашого повідомлення.

Оптовий друк флаєрів відмінне рішення для охоплення широкої аудиторії. Масштабна рекламна кампанія в усіх найлюдніших локаціях міста може швидко зробити вашу компанію однією із найвпізнаваніших в населеному пункті.
Call Now ButtonЗателефонувати