Друк календарів

Розвиток власного бренду важливий для будь-якого бізнесу. Друк календарів дозволяє презентувати приємний подарунок, який окрім того, ще й буде круглорічним рекламним носієм. Постійний контакт з своїми клієнтами та налагодження партнерських відносин тільки сприяють росту та процвітанню.

Фірмовий календар генеруватиме щоденно невизначену кількість показів та сприятиме росту популярності бренду.

Якісний цифровий друк календарів у Львові.

Різновиди календарів

  • Настінні перекидні або відривні календарі – листи з кожним місяцем з’єднані за допомогою металевого проводу або прошитого сідла. Оскільки на окремій сторінці міститься інформація про цілий місяць – це робить їх чудовим інструментом для планування та чіткого відображення подій. А для бізнесу це чималий простір для розміщення корисної інформації про власний бренд та реклами.
    Відривання сторінки, коли минає місяць, створює відчуття задоволення та завершеності.
  • Календарі з плакатами містять усі місяці на одній сторінці. Цей формат особливо популярний для фотокалендарів або вітрин візуального дизайну. Деякі люди навіть колекціонують плакати-календарі виключно для дизайну, відображаючи їх навіть тоді, коли рік закінчився. Це означає, що добре розроблений календар-постер може мати рекламний ефект понад рік.
  • Магнітні календарі легко кріпляться до металевих поверхонь. Начастіше зустрічаються на холодильниках, шафках або робочих поверхнях, де потрібно мати інформацію про заплановані справи протягом дня чи більшого періоду. Найбільшою популярністю магнітні календарі користуються в таких видах бізнесу: доставка ресторанів, стоматологія, сантехніки, слюсарі та інші послуги, орієнтовані на послуги.
  • Календарі картки – чудова альтернатива візитним карткам. Вони можуть акуратно поміститися у гаманцях для подальшої довідки та є альтернативою настільних календарів.

Етапи виготовлення календарів

Одним із найважливіших етапів виготовлення календарів є розробка макету. Важливим нюансом є наявність чи відсутність у бізнесу власного бренд-стилю та бренд-буку. На етапі розробки макету слід врахувати усі нюанси, як технологічні моменти друку, так і практичність самих календарів. Стильний брендований календар, буде чудовим інструментом для просування бізнесу. При розробці макету важливо не переборщити з кількістю рекламних матеріалів і пам’ятати про основне призначення календаря.
Після розробки макету перед виготовленням цілої партії виконується репрезентативний друк – виготовлення еталонного календаря для затвердження точності передачі кольорової гами та затвердження вигляду кінцевого виробу. Далі виконується друк необхідної кількості календарів.

Де замовити друк календарів у Львові

Компанія Desart Group виконує якісний друк календарів різних видів на власному обладнанні у Львові. Ми гарантуємо фаховий підхід, високу якість друку, швидке виконання замовлення. Повну підтримку від розроблення макету до друку репрезентативних зразків та повної партії календарів.
Call Now ButtonЗателефонувати