Друк на холсті

Портрет президента, репродукція картини Левітана або фотографія вашого малюка… Що побажаєте для душі або подарунку? Новий стиль мистецтва — друк на холсті — дозволяє відтворити репродукцію улюбленої картини або виконати стилізацію фотографії під живопис всього за пару годин або днів.

Як відбувається друк фотографій на холсті?

Перший етап це підбір необхідного зображення. Наступний: комп’ютерна обробка цифрового оригіналу з допомогою програм для корекціїї зображень. Ретуш, кольорокорекція, цифрова художня обробка — це невід’ємна частина роботи. Не важливо чи буде це точна копія оригіналу чи практично заново створене цифрове зображення. Цей етап особливо необхідний також тому, що цифровий макет безпосередньо впливає на якість видрукованого зображення на полотні.

Друк на холсті у Львові

Основою для друку зазвичай слугує синтетичне полотно з матовою поверхнею. За рахунок структури такий тип синтетичного холста забезпечує відмінну імітацію художньої картини.
Цифрова картинка матералізується на холсті за рахунок друку на полотні пігментним чорнилом на водній основі з використанням широкоформатного струменевого принтера. Широкоформатний друк на полотні дозволяє отримати досить насичену картину, при цьому найбільш точно передаючи всі колірні відтінки та напівтони.

Друк на холсті: завершальний етап

Для того щоб зовнішній вигляд виробу був на вищому рівні, недостатньо виконати друк фото на полотні. Віддруковане полотно потребує захисту, адже фарби можуть зблякнути, потекти або вицвісти під впливом сонячних променів або вологості. Тому фінальним акордом виконання друку на полотні служать лакування і багетні роботи.

Крім забезпечення захисних функцій акриловий лак підсилює яскравість і насиченість зображення, підкреслюючи структуру полотна, а текстурний гель надає об’єму і створює подобу мазка пензля художника, тобто ефект ручної роботи. До того ж лакування може продовжити термін життя зображення за умови його правильного зберігання до 100 років.
По закінченні роботи отримане зображення на полотні ми натягуємо на підрамник або оформляємо в багет з штучного або натурального матеріалу в залежності від ваших уподобань. Подібне оформлення надає роботі закінчений вигляд.

Види натягу друкованого на холсті зображення на каркас:

  • Стандартний – торець без зображення,
  • Студійний – білий торець,
  • Галерейний – зображення виходить на торці картини.

Де замовити друк на холсті у Львові

Компанія DesartGroup виконує друк на холсті будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть створити дизайн, надрукують та створять довершену картину на холсті. Ми гарантуємо високу якість робіт та чіткість зображення. Безперечно ваша картина точно буде помітною та виділятиметься серед інших.
Call Now ButtonЗателефонувати