Друк на самоклеючій плівці

Самоклеюча плівка – виготовлена з вінілу або іншого типу пластику плівка на яку нанесене декоративне оформлення (візерунок, колір, текстура, друковане зображення) з одного боку, а з іншого боку клейова основа. Щоб клеєвий шар не забруднювався пилом та зберігав свої властивості на нього наноситься глянсева паперова основа. Клейка плівка оракал легко кріпиться на будь-яку поверхню. Для корректного монтажу спочатку наносяться спеціальні мітки, а потім проводиться розкрій матеріалу, щоб він ідеально сідав на поверхню. Щоб зберегти можливість підкоректувати помилки при поклейці, більшість самоклеючих плівок підтримують переклеювання, одразу після поклейки поки основа не встигла полімеризуватись. Найчастіше самоклеюча плівка використовується при оздоблювальних та декоративних роботах та у виробництві реклами.

Друк на рекламній плівці

Друк на рекламній плівці користується чималою популярністю в сфері реклами та маркетингу. Облюбували цей матеріал за високу якість зображення та переваги:

 • Різноманіття вибору. Існує багато різновидів самоклеючих плівок, що дають змогу вирішувати різні рекламні завдання. Тривалих рекламних кампаній краще підбирати довговічні, стікі типи плівки, а для коротких акційних пропозицій чи подій, ті що легко видаляються без спеціальних засобів.
 • Друк на самоклеючій плівці є стійким до температурних коливань, добре переносить дію високих кліматичних температур.
 • Плівка володіє водонепроникними властивостями, не боїться впливу снігу чи дощу. Відмінно себе зарекомендувала у застосованні для зовнішніх рекламних кампаній.
 • Друк на плівці-самоклейці не боїться впливу прямого сонячного проміння. Зображення може зберігати первозданний вигляд на протязі років. Для подовження терміну служби можна здійснити додаткове ламінування.
 • Міцність. Самоклеюча плівка не розривається при поклейці. Термін служби фактично залежить від професійності нанесення плівки на поверхню носія, правильно проклеєна плівка по краях і в місцях стиків не скручується з часом.
 • Можливість поклейки на різні поверхні. Основна вимога, щоб місце куди буде кріпитись плівка-самоклейка було гладким та рівним. Самоклеюча плівка ідеально фіксується на скло, підлогу, метал, дерево, пластик, композит, поверхню транспорту.
 • Доступна ціна. Повнокольоровий друк на оракалі неодмінно приверне увагу перехожих та потенційних клієнтів, при цьому вартість менша від виготовлення сітілайтів, банерів, білбордів.
 • Легкість поклейки. Все що потрібно зробити це правильно підготувати поверхню.
 • Простота видалення. Самоклеюча плівка, яка була на поверхні нетривалий час – знімається фактично без залишків, якщо ж вона пробула на поверхні досить довго, то після зняття можуть бути залишки клею, вони без проблем видаляються за допомогою миючих засобів.

Друк на Оракалі Львів

Зазначимо, що Oracal не є окремим різновидом самоклеючої плівки, це брендова марка виробника, який першим на ринку розпочав продукувати плівку-самоклейку. Сьогодні Оракал є ключовим гравцем на світовому ринку постачальників продукції для рекламних кампаній. Оракал-плівка містить два шари: лицьовий шар є поверхнею для нанесення друкованого зображення, а тильний – клейка паперова підкладка з клеючими властивостями.

Компанія DesartGroup виконує друк на Оракалі у Львові. Наше обладнання дозволяє виконувати усі види друку на самоклейці для будь-яких рекламних кампаній, як для зовнішніх так і для інтер’єрних. За необхідності наші фахівці виконають фіксацію Оракалу на поверхні, що гарантуватиме високу якість виробу та точність поклейки.

Друк на плівці – різновиди:

В залежності від типу рекламної кампанії, можна виділити кілька основних методів друку на самоклеючій плівці:

Друк для зовнішньої реклами. У такому випадку краще застосовувати широкоформатний друк сольвентними чорнилами, які мають високу стійкість до впливу навколищнього середовища. Серед недоліків сольвентного друку є різкий запах фарби, який тривалий час тримається на виробах і довго вивітрюється. Саме тому сольвентний друк рекомендовано використовувати для виробів, що встановлюються надворі.

Для виготовлення інтер’єрних рекламних рішень. В цьому випадку застосовується екосольвентний широкоформатний друк, оскільки чорнильна крапля значно менша, а тип фарб не містить летких речовин, вироби практично не мають запаху. Відзначимо, що при цьому чіткість зображення при такому методу друку отримуємо дуже високу, що дозволяє відтворювати навіть дрібний текст на виробах.

друк на самоклеючій плівці у львові

Ультрафіолетовий друк. Гарантує найбільшу якість друкованого на самоклеючій плівці зображення, однак є більш вартісним, ніж попередні два типи друку. Він однаково підходить для зовнішньої і внутрішньої реклами. Спеціальні чорнила, що полімеризуються впливом ультрафіолетових променів. Фотоактивація полімеризації дозволяє уже з-під принтеру, отримувати готовий виріб. Вони не потребують додаткової ламінації, стійкі до вигорання. Картинка виходить надзвичайно яскравою та чіткою. Даний тип друку не підходить для плівки, яка передбачає поклейку на зігнутих під значним кутом поверхонь, оскільки з часом в місцях згину можуть утворюватись тріщини.

Друк на прозорій плівці

Прозора плівка самоклейка пропускає максимальну кількість світла. Найчастіше друк на прозорій самоклеючій плівці використовується для створення реклами на вітринах та віконних поверхнях. Це хороший спосіб виділити приміщення власного офісу серед інших, використати вихід вікон на людну вулицю для додаткової реклами. Окремий напрям рекламних кампаній де основою є прозора самоклеюча плівка це брендування транспорту. Сюди відносимо і брендування власного транспорту компанії, і рекламу на трамваях, автобусах, маршрутках, тролейбусах. Часом можна зустріти використання прозорої самоклейки для розміщення реклами на зупинках громадського транспорту.

Друк на пвх Львів – як правильно клеїти плівку

ПВХ самоклеюча плівка легко наноситься на поверхню, але це не означає, що правильно її нанести на поверхню без попереднього ознайомлення з інструкцією вдасться кожному. Тому ми ділимось корисними порадами, як правильно наклеїти самоклеючу плівку:

 1. На першому етапі перевірте поверхню, ви маєте бути певні, що вона підходить для нанесення клейкої плівки. Основні вимоги: повинна бути гладкою і рівною, не підходить шорстка поверхня.
 2. Далі для забезпечення відмінної фіксації слід обезжирити поверхню, усунути бруд та пил, залишки води за допомогою миючого засобу та витерти сухою ганчіркою.
 3. Оберіть частину плівки з якої розпочнете поклейку, відокремте плівку від підкладки на кілька сантиметрів та акуратно, повільно і рівно приклейте самоклейку до поверхні. Розгладжуйте плівку рухами від центру до країв плівки, таким чином, щоб не залишати бульбашок повітря.
 4. Далі повільно знімаєте наступні декілька сантиметрів підкладки, прикочуєте і розгладжуєте плівку тими ж рухами.
 5. У випадку утворення повітряних бульбашок, делікатно відклейте ту ділянку плівки та переклейте заново, вигнавши повітря. Для остаточної фіксації плівки знадобиться близько 5 годин.

Для фіксації самоклеючої плівки на значній площі краще скористатись послугами професіоналів, так як це тривалий клопіткий процес, який вимагає наявності чималого досвіду та розуміння фізичних властивостей конкретного матеріалу.

DesartGroup друк на самоклеючій плівці

Компанія DesartGroup Львів виконує широкоформатний друк на плівці будь-якої складності та масштабу. Чималий досвід в сфері та справжня професійна команда гарантує високу якість друку. DesartGroup справжні лідери в сфері зовнішньої реклами.
Call Now ButtonЗателефонувати