Друк на шпалерах (фотообої) Львів

В чому полягають переваги фотошпалер?

Друковані шпалери відмінне рішення для виготовлення унікальних дизайнів інтер’єрів. Використання фотошпалер дозволяє створити унікальний вау-фактор в приміщенні. Особливо актуальним друк на шпалерах є для дизайну інтер’єрів офісних приміщень. Він дозволяє брендувати стіни та нанести унікальні знаки компанії та мотиваційні надписи, щоб зробити робоче місце більш яскравим та приємним для колективу.

Друк на шпалерах у Львові - приклад роботи компанії DesartGroup.

Нанесення друкарської графіки на стіни застосовується не тільки для внутрішнього використання, є друковані шпалери, що можуть бути застосовані до зовнішніх стін будівель для створення дивовижних настінних розписів.

Фотошпалери на замовлення – переваги

Компанія Desart Group у Львові з 2015 року займається послугами професійного друку. Якщо вам потрібні унікальні інтер’єрні рішення то друк на шпалерах один із найкращих варіантів реалізації з точки зору практичності.

Використання фотошпалер дозволяє:

  • створити власний, унікальний дизайн приміщення,
  • зробити офісне приміщення яскравим місцем праці,
  • додати презентабельності власному бренду.

Метод друку на шпалерах

Для виготовлення фотошпалер застосовується екосольвентний метод друку. Він цілком безпечний, дана технологія унеможливлює утворення випарів фарбника та є екологічно чистою. Однією із переваг цього друкарського способу є висока чіткість зображення та яскравість кольорів.

Де замовити друк на шпалерах?

Безперечно, виготовлення фотошпалер найкраще довіряти професіоналам. Під час друку важливо не тільки правильно підібрати зображення та мати відповідне обладнання, але й необхідний досвід для того, щоб отримати відмінний результат.

Компанія Desart Group – виконує фаховий друк на шпалерах високої якості. Ми гарануємо відмінну якість зображення та чудовий кінцевий результат.
Ми на карті:

Call Now ButtonЗателефонувати