Друк папок у Львові

Брендовані папки – порівняно недорогий спосіб демонстрації матеріалів для вашої організації. Вони можуть бути легко адаптовані для вашої цільової аудиторії та дають можливість власнику простий спосіб зберігати інформацію, яку ви поширюєте.

друк папок

Які різновиди папок зустрічаються у бізнесі та рекламі?

Папки для документів

Діяльність підприємств вимагає зберігання чималої кількості документації, актів виконаних робіт, договорів, рахунків, звітів. Для ефективного менеджменту такої маси паперової документації застосовуються папки для документів. Власне друк брендованих папок з конкретним призначенням дозволить з легкістю диференціювати різні типи матеріалів та швидко знаходити необхідні документи.

Кишенькові папки

Компактні папки невеликих розмірів, що можуть використовуватись для поширення рекламних матеріалів. Зазвичай їх розмір становить 9х12 сантиметрів.

  • з двома внутрішніми кишенями
  • з похилими або прямими вертикальними кишенями
  • з однією внутрішньою кишенею

Брендовані папки

Цей тип папок має маркетинове призначення. Найчастіше їх використовують туристичні, юридичні компанії, медичні центри. Вони відмінно підходять для усіх типів бізнесу, які віддають своїм клієнтам документи в якості підтвердження наданої послуги. Так договір з туристичним оператором на поїздку у відпустку значно краще виглядатиме, якщо презентується в брендованій папці від туроператора. Таким чином менші шанси на те, що документи будуть пошкоджені чи загубляться. З іншого боку, ця папка служитиме рекламою бренду туристичного оператора протягом усього шляху туриста, а можливо й довше.

Друк на папках для бізнесу

Виготовлення папок з індивідуальним дизайном необхідність для сучасного бізнесу, який бажає йти в ногу з часом та не хоче залишитись за бортом інновацій.
Тираж папок визначається потребами компанії замовника. Безперечно підготувавши великий запас брендованих папок, бізнес може бути спокійним.
Офісні папки також називають:

  • папки канцелярські
  • папки реєстратори
  • папка для паперів
  • паперова папка швидкозшивач

Основне їх призначення систематизація та збереження документації протягом необхідного часового періоду.

Друк на папках у Львові – де замовити?

Поліграфія Desart Group виконує друк на папках високої якості. Ми гарантуємо повну підтримку від етапу розробки макету, до друку останньої папки з цілого тиража. Чималий досвід та сучасне обладнання гарантують високу якість друку та професійний підхід. Друк брендованих папок для бізнесу чудовий спосіб виділитись серед конкурентів та запам’ятатись своїм клієнтам.
Call Now ButtonЗателефонувати