Друк плакатів у Львові

Плакати – це один із найпоширеніших та найефективніших інструментів, який використовують у рекламній сфері. Ще до періоду активного розвитку маркетингу плакати використовувались для впливу на населення. Сьогодні плакати іноді використовуються для відтворення відомих творів мистецтва та картин, в освітній сфері та безперечно у рекламних кампаніях.

Оптовий друк плакатів для рекламних кампаній дозволяє неабияк зекономити та водночас покращити впізнаваність бренду і вашої продукції. Важко уявити торгові центри та більшість магазинів без рекламних плакатів із інформацією про акції, знижки та нові товари.

Друк плакатів для бізнесу

Друковані плакати – це маркетингові інструменти, вони дозволяють швидко донести візуалізовану інформацію до клієнтів. Важко уявити яким не простим був би шлях рядового клієнта, якби його не супроводжувала додаткова інформація з плакатів. В сфері кіно друковані постери інформують нас про назву фільму, вікові обмеження та час показу в кінотеатрах. В магазинах на плакатах вказуть ціни на товари та акційні пропозиції. При правильному, підході за допомогою графіки та текстів можна зробити акцент на необхідних елементах.

Види плакатів

  • Блюбек

    Папір Blueback має білу передню частину для друку та задню частину синього кольору. Це спеціальний папір призначений для того, щоб людям було легше читати плакат. По-перше, синя тильна сторона допомагає блокувати світло від блиску через ваш плакат. По-друге, якщо ви розміщуєте свій плакат поверх більш старого – наприклад, на переповненій дошці оголошень – це запобігає просвічуванню старих оголошень на вашій афіші. Окрім того, це додає додаткової міцності, особливо у зовнішніх умовах. (Паперові білборди зазвичай використовують блюбек.)

  • Монтовані плакати

    Плакати, виготовлені з пінопласту, товщиною 5 мм – це єдиний непаперовий варіант для спеціальних плакатів. Оскільки пінопласт є легким і міцним, його рекомендують монтувати на виставках, або навіть для довготривалих рекламних кампаній. За допомогою декількох клейких смуг ви легко зможете прикріпити свій плакат до стіни, а потім, коли настане час, просто зняти його, не ризикуючи пошкодити стіну або залишити рештки клею.

  • Плакати на рейках

    На вертикально розроблених спеціальних плакатах можна закріпити фіксаційні рейки. Вони зроблені з алюмінію або пластику та кріпляться зверху та знизу. На рейках є заздалегідь зроблені отвори, які дозволяють повісити ваш плакат за допомогою: гачків, присосок, мотузки або струни. Результат – легкий та портативний варіант афіші, яка виглядає витончено та професійно.
друк плакатів

Плакати великого формату окрім рекламних, можуть використовуватись ще й для декоративних цілей. Вони можуть легко прикрасити будь-які порожні стіни і зробити їх цікавішими. Правильно підібраний фотопапір дозволяє досягнути максимально якісного вигляду зображення. Такі плакати доступні в стандартних розмірах або на замовлення.

Call Now ButtonЗателефонувати