Плотерна порізка плівки

Друк на самоклеючій плівці дозволяє виготовляти вироби високої складності в тому числі наклейки будь-яких форм та розмірів проте складним завданням є порізка плівки. Сучасні плотери дозволяють виконувати детальну порізку плівки будь-якої складності. Цифрові технології гарантують високу точність та якість виробу та попереджають можливість помилок чи пошкоджень.

порізка плівки львів

Як виконується плотерна порізка?

Для того, щоб цифровий плотер з філігранною точністю виконав порізку плівки необхідно завантажити в нього цифровий векторний макет. Загалом це не є проблемою, оскільки макет потрібен ще на етапі друку на оракалі і якщо ви працюєте з професіоналами, то вони точно його для вас підготують.
Після отримання векторного макету плотер за допомогою програмного забезпечення визначаються лінії руху плотера, які в результаті матеріалізуються лінії порізки.

Де застосовується плотерна (контурна) порізка плівки?

Найчастіше необхідність у використанні ріжучого плотера виникає під час:

  • виготовлення наклейок, стікерів
  • підготовки до брендування торгових точок,
  • виготовлення рекламних та інформаційних таблиць
  • брендування транспорту
  • декорування інтер’єру

Плотерна порізка плівки у Львові

Компанія Desart Group виконує плотерну порізку плівки на власному професійному обладнанні у Львові. Фаховий, індивідуальний підхід та високу точність плотерної порізки плівки гарантуємо. Залишайте свої контакти в формі нижче і наші менеджери зв’яжуться з вами.
Call Now ButtonЗателефонувати