Широкоформатний друк

Як власники бізнесу, ми всі шукаємо рентабельні маркетингові стратегії, що дають високу прибутковість з мінімальними зусиллями. Банери, брендування автомобілів, рекламні щити та віконна графіка привертають увагу до вашого бренду і запам’ятовуються потенційним клієнтим. Подумайте про високоякісний, цифровий, кольоровий широкоформатний друк.

Широкоформатний друк – більше, ніж просто реклама

DesartGroup пропонує рішення для широкоформатного друку, які допомагають підприємствам підвищувати популярність та залучати зацікавлених клієнтів для отримання результатів. Незалежно від того, чи хочете ви привернути увагу глядачів на виставках або інформувати і вразити перехожих, висвітлюючи рекламу на рівні вулиць, наші експерти з маркетингу допоможуть зробити ваші власні друковані матеріали найкращими і виразно виділятись серед конкурентів.

Широкоформатний друк включає:

  • Вінілові або сітчасті банери
  • Настінну графіку та наклейки
  • Віконну графіки та написи
  • Обклеювання (брендування) автомобілів
  • Друк на шпалерах
  • Репродукції на полотні
  • Друк професійних бізнес-каталогів та довідників.

Які існують різновиди широкоформатного друку?

широкоформатний друк

В залежності від типу чорнила широкоформатний друк може бути сольвентним або екосольвентним. Перший використовується для друку виробів, які застосовуватимуться в агресивному зовнішньому середовищі. Це ідеальне рішення для друку зовнішньої реклами. Розміри сольвентних принтерів дозволяють виготовляти банери шириною від 1,6 до п’яти метрів.

Перевагами сольвентного друку є висока стійкість до впливу зовнішнього середовища. Найчастіше сольвентний широкоформатний друк застосовують при виготовленні бігбордів, оформленні вітрин, брендуванні транспорту.

Екосольвентний друк, використовують при виготовленні інтер’єрних рішень. Завдяки невеликому розміру чорнильної краплі зображення отримують високу чіткість. Проте на відміну від сольвентного, екосольвентний широкоформатний друк немає стійкості до вигорання.

Де замовити широкоформатний друк у Львові

Компанія DesartGroup Львів виконує широкоформатний друк будь-якої складності та масштабу. Чималий досвід в сфері та справжня професійна команда гарантує високу якість друку. DesartGroup справжні лідери в сфері зовнішньої реклами.
Call Now ButtonЗателефонувати