Світлові вивіски

Презентація та візуальне виділення бізнесу посеред конкурентів має важливу роль в досягненні успіху. Вивіски давній та водночас дуже ефективний спосіб презентації компанії потенційним клієнтам. Сьогодні бізнес без вивіски практично не викликає довіри та навіть відлякує клієнтів. Світлові вивіски сучасний інструмент зовнішньої реклами, який дозволяє водночас презентувати свій бренд, виділитись серед конкурентів та привернути увагу якомога більшої кількості потенційних відвідувачів.

Виготовлення світлових вивісок

Варто зазначити, що далеко не всі фасади будівель виглядають красиво. Що робити, якщо вам попався саме такий? Яку вивіску розмістити, щоб вдало приховати всі проблемні ділянки? Це завдання швидко і просто можна вирішити за допомогою фрезерної вивіски на підкладці з алюмінієвого композиту (АКМ).

Клієнти люблять очима. Вивіска з прорізними елементами по праву вважається одним з найвишуканіших видів зовнішньої реклами. Вона з першого погляду вселяє довіру завдяки лаконічності форм і добротності матеріалів.

Фасадний декор Львова та інших міст України наповнений такими вивісками різноманітних дизайнів. Хочете і ви долучитися до успішних фірм? Замовляйте виготовлення вивісок в компанії DesartGroup.

Переваги світлових вивісок

Світлові вивіски на магазин у Львові.

Рекламні вивіски такого формату користуються популярністю оскільки:

 • приховують вади фасаду;
 • ховають проводку, блоки живлення, кріплення;
 • однаково презентабельно виглядають в інтер’єрі та на вулиці;
 • акуратні та гармонічні.

Фактично світлові вивіски не мають обмежень стосовно кольору чи побажань з боку дизайну. Проте найкраще підходити до виготовлення вивісок відповідально заздалегідь плануючи місце розміщення та очікуваний маркетинговий результат. Залучайте фахівців ще на етапі розробки макету, для того, щоб отримати максимально вдалий результат.

Види світлових вивісок

Світлова вивіска на автосалон у Львові.

Світлові вивіски успішно використовують ТРЦ, супермаркети, магазини, ресторани, кінотеатри, банки, агрофірми та чимало інших видів бізнесу з високим рівнем конкуренції.
Загалом можна виділити декілька варіантів світлових вивісок за локалізацією джерела світла:

 • з внутрішнім освітлюванням – джерело світла знаходиться всередині конструкції, власне вибір форм та типів таких вивісок чималий: світлові букви, лайтбокс, короб з врізними, літерами;
 • з підсвічуванням контражур (розміщення світлодіодів на задній частині покажчика).

Види світлових вивісок по типу: букви, табличка, короб

 1. Табличка. Один з найпростіших видів зовнішньої реклами. Різновиди: плоска, об’ємна, в профілі. Тип підсвічування: зовнішній.
 2. Букви. Використання 3D знаків: плоскі, об’ємні, інкрустовані, на каркасі, на підкладці. Типи підсвічування: внутрішнє, зовнішнє, контражур.
 3. Короб. Типи: з буквами на проріз, з врізними буквами, інкрустований, з накладними елементами.

Який тип світлових вивісок обрати?

Світлова вивіска на фасад стоматології.

Варіантів чимало, але однозначну відповідь на питання – яку ж вивіску замовити самостійно знайти важко. Безперечно, найбільш правильним рішенням перед замовленням виготовлення світлових вивісок буде консультація з фахівцями. Дизайнер допоможе правильно визначити стилістику виробу, а спеціалісти, що відповідають за встановлення та підключення дозволять врахувати всі нюанси фасаду та проводки, щоб в подальшому не виникало жодних проблем.

Скільки коштує виготовлення світлових вивісок

Світлові букви на фасад ресторану.

Виробництво зовнішньої реклами індивідуальний процес. Відповідно неможливо провести розрахунки не знаючи потреб та вимог кожного клієнта. Після створення макета або після ознайомлення з уже готовим макетом наші менеджери зможуть визначити точну вартість виготовлення та встановлення світлових вивісок. Для нас важливо створити якісну, ефективну рекламу та бути надійним партнером для вашого бізнесу.

Виготовлення світлових вивісок у Львові

Компанія Desart Group втілює ваші проекти в реальність, дотримуючись найвищих стандартів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід та допомогу на всіх етапах від дизайну до встановлення вивіски, а також:

 • високу якість матеріалів;
 • якісне виготовлення;
 • професійний монтаж;
 • довгий термін служби.

З компанією DesartGroup вам немає потреби хвилюватися, що в процесі піде не так. Ми професійно займаємося виготовленням вивісок тривалий час та є справжніми експертами у цій справі.
Call Now ButtonЗателефонувати