Виготовлення лайтбоксів

Світловий короб (лайтбокс) – рекламні елементи з внутрішньою підсвіткою. Вони дозволяють ефективно виділятись ввечері та привертати увагу потенційних покупців.

виготовлення лайтбоксів

Лайтбокси – типи освітлення

Якість підсвічування інформаційного чи рекламного елементу безпосередньо впливає на ефективність використання лайтбоксів.
Загалом можна виділити декілька типів світлових елементів, які використовуються при виготовленні лайтбоксів:

  • світлодіодна підсвітка – найбільш економний з точки зору витрат електроенергії варіант, користується чималою популярністю;
  • підсвітка з допомогою неонних трубок – вважається одним із найдовговічніших варіантів та водночас найдорожчих;
  • підсвітка з використанням денних ламп – дешевий проте не найкращий варіант.

Де застосовуються лайтбокси?

Сфер використання лайтбоксів чимало. Найчастіше їх можна зустріти у вигляді світлових фасадних вивісок. У великих супермаркетах лайтбокси застосовують для візуалізації працюючих на даний момент кас, що дозволяє швидше зорієнтуватись покупцям. Загалом за методом встановлення можна виділити лайтбокси:

  • естер’єрні – встановлюються зовні,
  • інтер’єрні – встановлюються всередині приміщень.

Також лайтбокси можна розділити за призначенням на рекламні та інформаційні.

Лайтбокси на автомобіль

Брендування транспорту за допомогою наклейок дозволяє виділити машини в загальному потоці та має відмінний рекламний ефект при денному освітленні. У вечірній час чудовий спосіб привернути увагу до автомобілів – використання портативних лайтбоксів на авто. Найбільшу ефективність вони мають для служб таксі та доставки.

Виготовлення лайтбоксів у Львові

Компанія Desart Group виконує виготовлення світлових коробів із застосуванням сучасного обладнання у Львові. Ми гарантуємо професійний, індивідуальний підхід до кожного замовлення, надаємо повну підтримку від розробки макету до встановлення лайтбоксів.
Call Now ButtonЗателефонувати